Uitslag Clubcompetitie

10-07-2018






                          Uitslag Omloop der Zevenheuvelen
                                    144,2 km

                          Wedstrijd datum: 8 Juli 2018

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   7 Asjes, Jelmer             WPGA                         3:23:02
  2  73 Willemsen, Steven         WV de Kannibaal               z.t.
  3  40 de Jong, Jeen             NWVG-FILA-Cyclingteam        3:23:03     0:01
  4  62 Bootsveld, Jelle          VolkerWessels Merckx CT      3:23:05     0:03
  5  61 Bosman, Gert-Jan          VolkerWessels Merckx CT       z.t.
  6  68 Arentsen, Arjan           Krush-IJsselstreek CT         z.t.
  7  75 Knol, Johan               WV de Kannibaal               z.t.
  8  79 Poels, Xavier             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
  9  47 van Noppen, Antonie       Rabo Plieger J v Arckel       z.t.
 10  74 Welling, Sybren           WV de Kannibaal               z.t.
 11  85 Raas, Eloy                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 12  15 Bloem, Joren              Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 13   3 van Iersel, Youri         WV De Jonge Renner            z.t.
 14  35 Ruijgrok, Thomas          UWTC de Volharding            z.t.
 15  37 Bakker, Björn             NWVG-FILA-Cyclingteam         z.t.
 16 172 Dilling, Hans             Dutch Food Valley CT          z.t.
 17 128 Peters, Arne              A.R. & T.V. de Adelaar        z.t.
 18  65 Schulten, Chiel           VolkerWessels Merckx CT       z.t.
 19   5 Wittenberg, Wim           WV De Jonge Renner            z.t.
 20  19 Rasch, Jesper             West-Frisia                   z.t.
 21  17 Scholten, Wiebe           Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 22  39 Paterson, Aden            NWVG-FILA-Cyclingteam         z.t.
 23  52 Bakx, Kelvin              Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 24 119 van Rutten, Bryan         WV Breda                      z.t.
 25  92 van der Meer, Rutger      Eerens Stormvogels Veend      z.t.
 26   4 Bouwmans, Bryan           WV De Jonge Renner            z.t.
 27  86 de Bruyn, Jimmy           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 28  11 Weulink, Meindert         WPGA                          z.t.
 29 112 Berk, Robert              WASp                          z.t.
 30 110 Stolwijk, Arian           WASp                          z.t.
 31  80 Esselaar, Remco           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 32 125 Doornbusch, Jeffrey       TWC TEMPO Hoppenbrouwers      z.t.
 33 148 van Esch, Jarno           WV Schijndel                  z.t.
 34  51 Haest, Jasper             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 35  93 Besteman, Daan            Eerens Stormvogels Veend      z.t.
 36 153 Vester, Sebastian         Peddelaars Hoogeveen          z.t.
 37  22 Groot, Tim                West-Frisia                   z.t.
 38  43 Kleinjan, Arno            Rabo Plieger J v Arckel       z.t.
 39 155 de Jong, Aron             Peddelaars Hoogeveen          z.t.
 40  10 Ruijmgaard, Yentl         WPGA                          z.t.
 41   1 Dijkstra, Martijn         WV De Jonge Renner            z.t.
 42  83 Meusen, Tim               TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 43  28 van den Berg, Carlo       Westland Wil Vooruit          z.t.
 44  97 Mijnten, Martin           Smart Dry WV Eemland          z.t.
 45 127 Wallinga, Olav            A.R. & T.V. de Adelaar        z.t.
 46 104 Raas, Jesse               TWC Maaslandster Z.L.         z.t.
 47  16 Johannink, Jelle          Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 48 111 Geleijnse, Marco          WASp                          z.t.
 49  55 Handgraaf, Sjors          AW Groep - SwABo Cycling      z.t.
 50 106 Habets, Ivo               TWC Maaslandster Z.L.         z.t.
 51  53 Rijsdijk, Tristan         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 52 145 Gruithuijzen, Paul        WV Schijndel                  z.t.
 53 140 van den Berg, David       Mooi Jong CT Trias            z.t.
 54  20 Sweering, Harry           West-Frisia                   z.t.
 55  94 Loohuis, Luuk             Eerens Stormvogels Veend      z.t.
 56  44 Heek, Derek               Rabo Plieger J v Arckel       z.t.
 57  64 Plender, Jasper           VolkerWessels Merckx CT       z.t.
 58   2 Hendrikx, Max             WV De Jonge Renner            z.t.
 59  49 Bierkens, Tim             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 60 122 Sydlik, Benjamin          TWC TEMPO Hoppenbrouwers      z.t.
 61  14 Leemreize, Gijs           Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 62 141 Splinter, Raymond         Mooi Jong CT Trias            z.t.
 63  27 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
 64 166 Roesthuis, Roy            RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 65  31 Kelderman, Martin         UWTC de Volharding            z.t.
 66 129 Jansen, Koen              A.R. & T.V. de Adelaar        z.t.
 67 116 Reuvers, Kevin            WV Breda                      z.t.
 68   9 Kroeze, Thimo             WPGA                          z.t.
 69  76 Verhoeven, Pieter         WV de Kannibaal               z.t.
 70 101 Haaksman, Max             Smart Dry WV Eemland          z.t.
 71 171 Schreuder, Carlos         Dutch Food Valley CT          z.t.
 72  21 de Rooij, Jesse           West-Frisia                  3:23:14     0:12
 73 117 Koemans, Daaf             WV Breda                     3:23:24     0:22
 74  89 de Kok, Dylan             ZRTC Theo Middelkamp         3:23:25     0:23
 75  13 te Stroet, Rens           Sensa Kanjers v Kanjers      3:23:31     0:29
 76  87 Guequierre, Roy           ZRTC Theo Middelkamp         3:23:34     0:32
 77   8 van Diemen, Friso         WPGA                          z.t.
 78  38 Lindeman, Adrie           NWVG-FILA-Cyclingteam         z.t.
 79  32 Oussoren, Olaf            UWTC de Volharding           3:23:39     0:37
 80  70 den Hertog, Sjoerd        Krush-IJsselstreek CT        3:23:43     0:41
 81  23 Hartog, Thomas            West-Frisia                  3:23:46     0:44
 82 100 Borsen, Simon             Smart Dry WV Eemland          z.t.
 83 165 Reinders, Patrick         RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 84 109 Langereis, Daniël         WASp                          z.t.
 85 164 Wantia, Harm              RTV Oldenzaalse WCL          3:24:13     1:11
 86  46 van Pelt, Olivier         Rabo Plieger J v Arckel      3:24:23     1:21
 87 105 van der Stegen, Roel      TWC Maaslandster Z.L.        3:24:45     1:43
 88  50 Gevers, Robbie            Willebrord Wil Vooruit       3:25:19     2:17
 89  29 van Kleef, Coen           Westland Wil Vooruit         3:25:33     2:31
 90 169 Egberink, Roderik         Dutch Food Valley CT          z.t.
 91 113 Anthonise, Witten         WASp                         3:25:36     2:34
 92 146 Teulings, Teun            WV Schijndel                 3:25:39     2:37
 93  67 Vierhout, Maarten         Krush-IJsselstreek CT         z.t.
 94 107 Leffering, Jinn           TWC Maaslandster Z.L.         z.t.
 95 142 Engele, Rienk             Mooi Jong CT Trias            z.t.
 96 160 Putman, Tim               Cyclingteam Achterhoek       3:25:45     2:43
 97  88 Gödde, Eddy               ZRTC Theo Middelkamp         3:25:50     2:48
 98  82 Minten, Kevin             TWC Het Snelle Wiel          3:25:52     2:50
 99 163 Steffens, Daan            RTV Oldenzaalse WCL          3:25:55     2:53
100 137 de Poel, Robert           DRC de Mol                   3:25:59     2:57
101  71 Harink, Jordy             Krush-IJsselstreek CT         z.t.
102  63 Wiggers, Per              VolkerWessels Merckx CT      3:26:04     3:02
103 135 van der Eijk, Johan       DRC de Mol                    z.t.
104 131 van het Loo, Wilbert      A.R. & T.V. de Adelaar       3:26:14     3:12
105 123 Classens, Bart            TWC TEMPO Hoppenbrouwers     3:26:17     3:15
106  95 Sulvaran, Gyasi           Eerens Stormvogels Veend     3:26:24     3:22
107 121 Smits, Geert              TWC TEMPO Hoppenbrouwers      z.t.
108 133 Reijtenbagh, Tony         DRC de Mol                    z.t.
109  33 van Krimpen, Jeroen       UWTC de Volharding           3:27:21     4:19
110  56 Onderwater, Coen          AW Groep - SwABo Cycling      z.t.
111  41 Weerkamp, Tim             NWVG-FILA-Cyclingteam        3:28:03     5:01
112  26 van der Meij, Jaap        Westland Wil Vooruit         3:28:08     5:06
113 130 Grefte, Luc               A.R. & T.V. de Adelaar       3:28:20     5:18

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.614 km/u

 

 

 

Foto's en video's zijn te vinden op onze Facebookpagina: https://www.facebook.com/OmloopderZevenheuvelen